Zabiegi medycyny estetycznej

Zapraszamy Cię na konsultacje do naszej kliniki, gdzie nasza wyspecjalizowana, fachowa kadra, znająca światowe trendy z branży kosmetologii oraz medycyny i dermatologii estetycznej, pomoże Ci dobrać zabieg idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb.

1. Botox - usuwanie zmarszczek

Podawanie botoksu to jedna z najpopularniejszych metod stosowanych w medycynie estetycznej, która wykorzystywana jest do przywracania skórze jej młodego i gładkiego wyglądu.

Czytaj więcej

2. Nici Liftingujące PDO

Nici PDO

Czytaj więcej

3. Wypelniacze, kwas hiarunowy

Kwas hialuronowy od wielu lat jest przedmiotem zainteresowania naukowców, a obecnie z sukcesem wykorzystywany jest przez medycynę estetyczną, gdyż zawierające go wypełniacze stanowią jedną z najcenniejszych substancji stosowanych w różnorodnych zabiegach odmładzających.

Czytaj więcej

4. Mezoterapia

Mezoterapia igłowa to jeden z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej, którego głównym zadaniem, jest efektywne dostarczenie skórze substancji regeneracyjnych, odżywczych i nawilżających by skóra przez długi okres czasu zachowała swój świeży i młody wygląd.

Czytaj więcej

5. Zabieg osoczem bogatopłytkowym, Fibryna

Terapia fibryną bogatopłytkową i zabieg osoczem to zaawansowane rozwiązanie medyczne z sukcesem stosowane przez naszych lekarzy w ES’TE ESTETICA. Zabieg dedykowany jest pacjentom poszukującym naturalnych sposobów regeneracji i odmładzania skóry oraz wszystkim z ryzykiem wystąpienia alergii na inne komercyjnie dostępne gotowe preparaty. Zabieg osoczem i fibryną często przynosi długotrwałe efekty i wykonany może być w trakcie jednej wizyty pacjenta w klinice. Celem utrwalenia i podtrzymania efektu zabieg można wielokrotnie powtarzać.

Czytaj więcej

6. Lipoliza

Lipoliza to obecnie jedna z metod, którą wykorzystuje się w medycynie estetycznej, pozwalająca na bezoperacyjne lecz niezbyt dużą redukcje tkanki tłuszczowej

Czytaj więcej

7. Nadpotliwość

Nadmierna potliwość, czyli hiperhydroza, objawia się poprzez wytwarzanie zbyt dużej ilości potu, niż ta, która jest niezbędna do właściwej termoregulacji. Osoby dotknięte tą przypadłością pocą się zatem częściej i dużo mocniej, niż inni, a krępująca dolegliwość często uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Czytaj więcej

8. Bruksizm

Bruksizm, zwany również zespołem Costena, to schorzenie mimowolnego, nawykowego zgrzytanie zębami, napinania mięśni żwaczy, prowadzące w konsekwencji do ich przerostu, oraz uszkodzenia zębów.  Do najczęstszych powodów pojawienia się tej choroby, zalicza się nieprawidłowe warunki zgryzowe,  stres, choroby psychiczne, nerwice, predyspozycje genetyczne, wady stawu skroniowo — żuchwowego, jak i choroby układu nerwowego.

Czytaj więcej

9. Wypadanie włosów

Zabieg pole na podaniu podskórnie gotowego preparatu lub specjalnie przygotowanego preparatu z odwirowanej krwi pacjenta. Podanie pomaga w utrzymaniu włosów przez cebulki, często powoduje że włosy stają się grubsze.

Czytaj więcej

Medycyna estetyczna

Nie ma co ukrywać, że w dzisiejszych czasach wygląd odgrywa ogromną rolę w tym, jak postrzegają nas inni. Codzienna pielęgnacja oraz dbanie o zdrowie i piękny wygląd naszej skóry z upływem czasu, stają się niestety niewystarczające, aby zachować jej nienaganny wygląd, jędrność i gładkość. Na szczęście dla nas, opracowano wiele mało inwazyjnych, skutecznych zabiegów, dzięki którym możemy spowolnić lub nawet zahamować procesy starzenia się skóry przywracając jej utracone właściwości.

Zabiegi oferowane w ramach medycyny estetycznej cechują się dużą skutecznością, szybkimi rezultatami, ale przede wszystkim bezpieczeństwem, które przekłada się na fakt, iż mogą być stosowane niemal w każdym wieku. Z pomocą medycyny estetyczna możemy powstrzymać i zredukować pierwsze, widoczne oznaki starzenia pojawiające się nieubłaganie na naszej skórze, poprawić kształt lub zwiększyć objętość ust, pozbyć się problematycznych i budzących w nas dyskomfort objawów, jak nadmierna potliwość czy wypadanie włosów, które dość często dotykają wielu kobiet i mężczyzn.

Opinie naszych klientów

"Jestem zadowolona z obsługi i efektu zabiegu."

icon

Anna - 26 lat.

" Bardzo sympatyczna obsługa. Zabieg był bezbolesny, a efekt jest fantastyczny. Polecam.”

icon

Kasia 35 lat.

„Już drugi raz korzystałem z ich usług. Pełen profesjonalizm. Super obsługa.”

icon

Krzysztof - 45 lat.

Jestem zadowolona i z pewnością będę w przyszłości korzystać z ich usług. Duży plus kliniki, to przemiły personel.

icon

Marta - 55 lat.