Zabiegi stomatologiczne

W trosce o bezpieczeństwo, jak i skuteczną oraz najlepszą opiekę nad naszymi pacjentami, stworzyliśmy klinikę ES’TE ESTETICA, gdzie w jednym miejscu znajdziesz kompleksową pomoc wykwalifikowanych lekarzy, sprawdzone metody leczenia, a także sprzęt nowej generacji, dzięki czemu możemy zaoferować Ci szeroki wybór zabiegów, przeprowadzanych na wysokim, światowym poziomie.

1. Chirurgia Stomatologiczna,

W ES’TE ESTETICA wszystkie zabiegi chirurgiczne wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy w dziedzinie leczenia operacyjnego zębów, jamy ustnej i okolic do niej przyległych.  Usuwamy również  problem w postaci przerosłych wędzidełek języka oraz warg .

Czytaj więcej

2. Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza, zwana inaczej ogólną, to jedna z podstawowych usług świadczonych w gabinetach dentystycznych. Jej głównym zadaniem jest leczenie oraz profilaktyka próchnicy, a także korygowanie powstałych w jej skutek ubytków.

Czytaj więcej

3. Endodoncja

Endodoncja to nic innego, jak leczenie kanałowe zęba, czyli dział stomatologii, zajmujący się diagnostyką i leczeniem schorzeń miazgi zębowej oraz tkanek okołowierzchołkowych zęba.

Czytaj więcej

4. Protetyka, Korony, Licówki

Zajmując się stomatologią estetyczną, trudno pominąć protetykę, czyli jej prężnie rozwijającą się dziedzinę. Najprościej rzecz ujmując, zajmuje się ona odtwarzaniem właściwego zgryzu i wyglądu zębów w przypadkach, w których stomatologia zachowawcza i jej metody nie są już wystarczające.

Czytaj więcej

5. Stomatologia estetyczna, wybielanie zębów, uśmiech dziąsłowy

Wielu z nas marzy o pięknym uśmiechu i wielu frustruje się, ponieważ pomimo odpowiedniego dbania o zęby ich biel, wciąż nie jest wystarczająco biała, a kształt nie przypomina tego, który widzimy na uśmiechniętych twarzach znanych osób zerkających na nas z okładek kolorowych magazynów.

Czytaj więcej

6. Profilaktyka i higiena

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna w zachowaniu pięknego uśmiechu oraz świeżego oddechu. Mycie zębów to podstawowa i najważniejsza czynność dla zachowania właściwej higieny jamy ustnej. Jednak czy samo szczotkowanie zębów wystarczy, aby cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem?

Czytaj więcej

7. Peridontologia

Periodontologia jest dziedziną stomatologii specjalizującą się głównie w leczeniu chorób przyzębia, czyli wszystkich tkanek otaczających nasze zęby, ale obejmuje również inne stany chorobowe w obrębie tkanek miękkich jamy ustnej, takie jak choroby języka i warg, zmiany na błonie śluzowej policzków i dna jamy ustnej.

Czytaj więcej

8. Diagnostyka obrazowa, RTG zęba

Kiedy liczy się precyzja, czas i estetyka szczegółowe planowanie leczenia odgrywa bardzo istotną rolę. Proces leczenia zaczyna się od diagnozy, jednak aby był on skuteczny i przynosił zamierzone rezultaty, postawiona diagnoza musi być właściwa.

Czytaj więcej

9. Pantomograf, Cefalometria

Prawidłowo postawiona diagnoza, to początek drogi do odzyskania zdrowia. Dostępna w naszej klinice nowoczesna technologia i sprzęt wysokiej jakości, w znaczący sposób wpływa na poprawę standardów opieki oferowanej klientom w naszych gabinetach stomatologicznych.

Czytaj więcej

Stomatologia

Olśniewający i zdrowy uśmiech to marzenie wielu z nas. Każdego dnia spotykamy ludzi, którzy przestali się uśmiechać, ponieważ nie są zadowoleni z estetyki swoich zębów. Rozumiemy ich, gdyż wiemy, jak istotne dla pięknego uśmiechu jest właściwe ukształtowanie kości szczęki i żuchwy, prawidłowe ułożenie zębów w łukach zębowych, brak ubytków w uzębieniu, czy choćby wymarzony odcień zębów pozbawiony odbierających im uroku przebarwień. W klinice Es’te Estetica wykwalifikowani i doświadczeni lekarze z różnych dziedzin stomatologii oferują pacjentom kompleksową pomoc zarówno w leczeniu zębów, jak i ocenie wyglądu zgryzu i dopasowaniu najlepszych rozwiązań, które umożliwią przywrócenie mu naturalnego piękna. Ponieważ pacjent i jego potrzeby są naszym priorytetem, nieustannie dbamy o wysoką jakość oferowanych usług.

Pracownicy naszej kliniki wsłuchują się w potrzeby odwiedzających nas osób, aby następnie wybrać najlepszą dla nich metodę leczenia. Nasze gabinety wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt do badań, aby wystawiana diagnoza była precyzyjna, a leczenie przebiegało sprawnie i szybko. Do pracy używamy sprawdzonych i bezpiecznych materiałów, jak i preparatów umorzliwiających uzyskanie trwałego i skutecznego leczenia. Nasi lekarze, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, precyzyjna diagnostyka, skuteczne leczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta, wysokiej klasy aparatura medyczna sprawiły, że zaufało nam już wielu pacjentów. Spotkaj się z nami i dołącz do ich zadowolonej grupy!

Opinie naszych klientów

"Jestem zadowolona z obsługi i efektu zabiegu."

icon

Anna - 26 lat.

" Bardzo sympatyczna obsługa. Zabieg był bezbolesny, a efekt jest fantastyczny. Polecam.”

icon

Kasia 35 lat.

„Już drugi raz korzystałem z ich usług. Pełen profesjonalizm. Super obsługa.”

icon

Krzysztof - 45 lat.

Jestem zadowolona i z pewnością będę w przyszłości korzystać z ich usług. Duży plus kliniki, to przemiły personel.

icon

Marta - 55 lat.