Zabiegi Chirurgi Plastycznej

Zapraszamy Cię na konsultacje do naszej kliniki, gdzie nasza profesjonalna i doświadczona kadra, znająca światowe trendy z chirurgii plastycznej, pomoże Ci dobrać zabieg idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb.

1. Plastyka Powiek Górnych i Dolnych

Jeden z najbardziej efektywnych zabiegów w przywróceniu młodego wyglądu twarzy Skóra wokół powiek jest cienka i delikatna co powoduje że proces starzenia jest w tych miejscach najszybciej widoczny.

Czytaj więcej

2. Lifting Czoła, Uniesienie Brwi, Obniżenie Lini Włosów

Emocje pojawiające się na twarzy w trakcie codziennego życia, z czasem pozostawiają na niej widoczne efekty. Początkowo, ledwo zauważalne zmarszczki mimiczne, zaznaczające swoją obecność zwłaszcza w okolicy czoła i oczu, uznawane są przez wielu z nas za atrakcyjne oraz dodające dojrzałego wyglądu, jednakże z czasem, kiedy dołącza do nich utrata jędrności skóry i opadające powieki lub brwi, efekt ten zdecydowanie przestaje budzić zadowolenie.

Czytaj więcej

3. Usuwanie znamion barwnikowych i guzków podskórnych

Skóra to jeden z najistotniejszych i najważniejszych narządów człowieka. Każdego dnia narażona jest na wiele czynników, w tym zewnętrznych, które mogą negatywnie wpływać na jej kondycję. Ponieważ skóra dana jest nam jedna na całe życie, warto o nią właściwie zadbać, aby móc cieszyć się nią w niezakłócony sposób przez długie lata. Każdy, kto posiada znamiona, powinien regularnie, w celach profilaktycznych, korzystać z dermatoskopii, czyli diagnozowania zmian barwnikowych skóry.

Czytaj więcej

4. Usuwanie zmian skórnych

Piękna, zdrowo wyglądająca, zadbana i wypielęgnowana skóra, to priorytet wielu ludzi. Nie powinno to nikogo dziwić, bo czy istnieje piękniejsza kreacja niż zdrowa i gładka skóra? Każdy lubi czuć się dobrze we własnym ciele, choć nie każdy dba o nie we właściwy sposób. Aby skóra była piękna, musimy poświęcić jej trochę czasu i uwagi. Zdarzają się jednak przypadki, kiedy skupienie na niej uwagi nie wiążę się tylko z dbaniem o jej estetyczny wygląd, ale dotyczy również zdrowia.

Czytaj więcej

5. Korekcja nieestetyczncyh blizn pourazowych, pozabiegowych

Blizny na ciele powstają w wyniku rozmaitych urazów lub przebytych operacji. Ich wygląd zależy od wielu czynników, lecz dominującym są włókna kolagenu, ich ilość oraz ułożenie przestrzenne. Mówiąc prościej, to jak prezentować będzie się nasza blizna, zależy od właściwości regeneracyjnych naszej skóry. Znamy jednak skuteczne metody, które od wielu lat z powodzeniem stosujemy w naszej klinice, przywracając zadowolenie i radość naszym pacjentom, a mowa oczywiście o specjalistycznych zabiegach, których zadaniem jest zminimalizowanie widoczności nabytych blizn.

Czytaj więcej

6. Przeszczep tłuszczu, lipotransfer

Nadmiar tkanki tłuszczowej bywa dla wielu osób przyczyną kompleksów. W odpowiedzi na złe samopoczucie osób z nadwagą medycyna estetyczna przygotowała rozwiązanie, które sprytnie i skutecznie wykorzystuje nadmiar tłuszczu, a mowa o lipotransferze.

Czytaj więcej

7. Przeszczep włosów FUE DHI, przeszczep brwi, przeszczep brody

Nadmierne wypadanie włosów, które niejednokrotnie prowadzi do łysienia, stanowi problem dużej części populacji i dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiet, choć — co warto dodać — to Panowie częściej zgłaszają się z tym problemem do specjalistów, w tym lekarzy z naszej kliniki. Najpowszechniejszą przyczyną łysienia, jest  łysienie androgenowe, ale zdarzają się również pacjenci, u których problem ten jest konsekwencją innych przebytych chorób, nadmiernego stresu czy też skutkiem przebytego urazu.

Czytaj więcej

8. Korekta Odstających Małżowin Usznych, Korekta Małżowin Usznych

Korekcja odstających uszu

Zmniejszenie uszu

Plastyka zwiniętych uszu

Plastyka płatka ucha

Plastyka rozerwanego płatka ucha

Czytaj więcej

9. Lip LIFT

Lip lift, inaczej Bornholm lip lift  to  zabieg, który pozwala trwale zmienić proporcję ust i dolnego piętra twarzy.

Procedura trwa około 30-60 minut i jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym. Zabieg polega na usunięciu fragmentu skóry poniżej nosa dzięki czemu skracana jest wysokość wargi górnej, a czerwień wargowa zostaje wywinięta na zewnątrz powodując optycznie jej zwiększenie.  Właściwy dobór miejsca cięcia w okolicy naturalnego załamania poniżej brzegu nosa pozwala na skuteczne ukrycie blizny która w konsekwencji staje się niemal niewidoczna.

Czytaj więcej

10. Usunięcie poduszeczek tłuszczowych Bichata

Poduszki tłuszczowe Bichata znajdują się wewnatrz policzków nadając im zaoblony kształt u części pacjentów z okrągłym(pełnym)  wyglądem twarzy usunięcie ciała tłuszczowego może przynieść korzyść w postaci wyszczuplenia twarzy nadania wyrazistszych rysów twarzy.

Czytaj więcej

11. Korekcja bródki, Liposukcja podbródka

Liposukcja podbródka

Korekcja bródki

Implanty bródki

Czytaj więcej

12. Lifting twarzy i okolic

Lifting twarzy całkowity

Lifting twarzy wtórny

Lifting szyj

Lifting czoła

Czytaj więcej

13. Chirurgia Piersi

Powiększanie piersi tkanką tłuszczową

Powiększanie piersi implantami sylikonowymi

Redukcja piersi

Lifting piersi

Operacja Ginekomastii – Operacja przerostu gruczołu piersiowego u mężczyzn

Czytaj więcej

14. Plastyka brzucha, ramion

Abdominoplastyka – plastyka powłok brzusznych

Liposukcja – Odessanie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Plastyka ramion

Plastyka ud

Czytaj więcej

15. Zespół cieśni nadgarstka

Zespół cieśni nadgarstka może być powodem występowania uciążliwych dolegliwości bólowych ręki, mogą również występować parestezje (mrowienia, drętwienia palców), uczucie sztywności palców. Dolegliwości bólowe nasilają się w nocy.

Czytaj więcej

16. Ginekologia Estetyczna

Labioplastyka – Plastyka warg sromowych mniejszych

Liposukcja wzgórka łonowego

 

Czytaj więcej

Chirurgia Plastyczna

Chirurgia plastyczna to jedna z bardziej znanych dziedzin medycyny. Głównym jej celem i zajęciem, jest modyfikacja zarówno wrodzonych, jak i nabytych np. w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub choroby, wad ciała, ale również korekta defektów urody, które sprawiają, że czujemy się źle i niekomfortowo we własnym ciele.Ponieważ jest bardzo szeroką specjalizacją medyczną, a stosowane przez nią metody zależą głównie od rodzaju problemu, z jakim boryka się pacjent, skuteczną pomoc odnajdą w niej osoby chcące wyleczyć wiele, bardziej lub mniej skomplikowanych przypadłości, będących efektem rozmaitych przyczyn.

Lekarze pracujący w ES’TE ESTETICA, to doświadczeni fachowcy, którzy w swojej codziennej pracy wykonują szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, kierując się przy tym dbałością o bezpieczeństwo, jak i zadowolenie naszych pacjentów.

Opinie naszych klientów

"Jestem zadowolona z obsługi i efektu zabiegu."

icon

Anna - 26 lat.

" Bardzo sympatyczna obsługa. Zabieg był bezbolesny, a efekt jest fantastyczny. Polecam.”

icon

Kasia 35 lat.

„Już drugi raz korzystałem z ich usług. Pełen profesjonalizm. Super obsługa.”

icon

Krzysztof - 45 lat.

Jestem zadowolona i z pewnością będę w przyszłości korzystać z ich usług. Duży plus kliniki, to przemiły personel.

icon

Marta - 55 lat.