ESTE

Elżbieta Zając-Brzoskwinia

Specjalista Stomatologi Ogólnej

Elżbieta Zając-Brzoskwinia

Elżbieta Zając-Brzoskwinia

Tomasz Brzoskwinia

Specjalista Chirurgii Plastycznej

Tomasz Brzoskwinia

Absolwent wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku lekarskim w 2015 roku oraz kierunku lekarsko-dentystycznego w 2018 roku. Podczas studiów jak i po ukończeniu stażu podyplomowego zainteresowania doktora koncentrowały się głównie na szeroko pojętej estetyce twarzy.  Dostając się z pierwszego miejsca w rekrutacji na specjalizację z chirurgii plastycznej w Krakowie. Ukończył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie gdzie również pracuje do teraz. Ponadto prowadzi własną działalność lekarską i jest właścicielem marki ES’ TE. W trakcie swojej pracy zawodowej wykonał wiele zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, onkologicznej i estetycznej.

Obecnie Doktor Tomasz Brzoskwinia głównie zajmuje się chirurgią twarzy, przeszczepami włosów i chirurgią piersi. Wykonuje zabiegi korekcyjne w zakresie powiek górnych, powiek dolnych, odstających uszu, deformacji wrodzonych i nabytych małżowin usznych, korekty kształtu ust, modelowaniem szyi, modelowaniem bródki, wykonuje przeszczepy włosów.

Doktor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej(PTChPRiE) oraz International Society of Aesthetic Plastic Surgery(ISAPS). Uczestniczył w wielu sympozjach, konferencjach poświęconych tematom chirurgii plastycznej i estetycznej organizowanych w Polsce i poza granicami kraju. W trakcie specjalizacji odbywał liczne szkolenia praktyczne i teoretyczne w wielu polskich i zagranicznych klinikach chirurgii plastycznej. Posiada wiele certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności.

Najwyższym satysfakcją dla doktora jest zdrowy uśmiech zadowolonego pacjenta. Zabiegi zawsze wykonywane są z najwyższą starannością, ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań pacjenta. Dzięki umiejętności pracy w powiększeniu przy użyciu profesjonalnego sprzętu optycznego zabiegi mogą być wykonywane z jeszcze większą precyzją. Doktor stale   podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach, zjazdach naukowych czy też warsztatach praktycznych organizowanych przez zarówno polskie jak i zagraniczne towarzystwa chirurgii plastycznej i estetycznej.

Klinika

ES’TE ESTETICA to unikatowe miejsce na mapie Krakowa, w którym kompleksowo, pod opieką najwyższej klasy lekarzy zadbasz o swoje zdrowie i urodę. Nasza nowoczesna klinika zapewnia swoim klientom bezpieczne i profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej twarzy i ciała, a także najwyższej jakości usługi z zakresu stomatologii i chirurgii plastycznej. Jednym z podstawowych założeń działania kliniki, jest zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientek i klientów, dlatego w pracy stawiamy na doświadczenie i pasję, a odzwierciedleniem tej idei, jest nasz profesjonalny zespół, w skład którego wchodzą wykwalifikowani lekarze i kosmetolodzy z wieloletnią praktyką w zawodzie.Szeroki zakres świadczonych usług i indywidualne podejście względem potrzeb i oczekiwań klienta to gwarancja skuteczności i satysfakcjonującego efektu przeprowadzanego w bezpiecznych i komfortowych warunkach zabiegu.

Wybierając naszą klinikę, otrzymujecie pewność, że nasza kadra zaopiekuje się Państwem kompleksowo. Pod czujnym okiem personelu kliniki przeprowadzona zostanie wstępna konsultacja, następnie po doborze i zakwalifikowaniu do odpowiedniego z zabiegów, zostanie on wykonany przy użyciu nowoczesnego, posiadającego wymagane certyfikaty sprzętu z zastosowaniem bezpiecznych i sprawdzonych materiałów i preparatów, aby w konsekwencji móc się w pełni cieszyć efektami zakończonego zabiegu upiększającego. Jeśli pragniesz poczuć się młodo i pięknie, usunąć defekt, który negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie, upiększyć skórę i spowolnić zachodzące w niej procesy starzenia, odzyskać promienny i pełen radości uśmiech z pewnością jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc, tak, jak pomogliśmy już wielu naszym pacjentom, którzy do dzisiaj korzystają z naszego wsparcia na drodze do zachowania zdrowia i pięknego, pełnego witalności wyglądu.

Opinie naszych klientów

"Jestem zadowolona z obsługi i efektu zabiegu."

icon

Anna - 26 lat.

" Bardzo sympatyczna obsługa. Zabieg był bezbolesny, a efekt jest fantastyczny. Polecam.”

icon

Kasia 35 lat.

„Już drugi raz korzystałem z ich usług. Pełen profesjonalizm. Super obsługa.”

icon

Krzysztof - 45 lat.

Jestem zadowolona i z pewnością będę w przyszłości korzystać z ich usług. Duży plus kliniki, to przemiły personel.

icon

Marta - 55 lat.