Mostbet w Polsce to bukmacher oferujący usługi w zakresie zakładów sportowych i gier kasynowych. Firma stale zadowala graczy bonusami i promocjami, a także darmowymi zakładami i darmowymi spinami. Platforma dostępna jest w wielu językach i posiada przyjazny interfejs użytkownika oraz aplikację Mostbet na smartfony. Wejdź i ciesz się grą!

Nadpotliwość

Nadmierna potliwość, czyli hiperhydroza, objawia się poprzez wytwarzanie zbyt dużej ilości potu, niż ta, która jest niezbędna do właściwej termoregulacji. Osoby dotknięte tą przypadłością pocą się zatem częściej i dużo mocniej, niż inni, a krępująca dolegliwość często uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Wskazania do wykonania zabiegu to nadmierna potliwość:

-dłoni i stóp, czoła i nosa, pach

  • Zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego
  • Nadwrażliwość na składniki preparatu (albuminy ludzkie)
  • Stosowanie niektórych leków – ustalane podczas konsultacji poprzedzającej
  • Miejscowe infekcje skóry
  • Ciąża, okres laktacji
  • Zaburzenia krzepnięcia
  • Stosowanie leków antykoagulacyjnych (np. aspiryna)

Nadmierna potliwość, czyli hiperhydroza, objawia się poprzez wytwarzanie zbyt dużej ilości potu, niż ta, która jest niezbędna do właściwej termoregulacji. Osoby dotknięte tą przypadłością pocą się zatem częściej i dużo mocniej, niż inni, a krępująca dolegliwość często uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Nadpotliwość podzielić można na dwa główne typy. Pierwotną, która nie jest wynikiem żadnej przewlekłej choroby oraz wtórną, wynikającą z chorób takich, jak choćby cukrzyca, gruźlica, choroby hematologiczne, zaburzenia psychogenne, a także chorób np. tarczycy lub neurologicznych. Dzięki rozwojowi medycyny, w tym medycyny estetycznej, hiperhydrozę można dziś skutecznie leczyć za pomocą zabiegów, których celem jest blokowanie w organizmie zakończeń nerwowych dochodzących do gruczołów potowych, blokując w ten sposób wydzielanie potu w określonych miejscach ciała. Zabiegi stosowane w naszej klinice, polegają na podaniu botoksu w określone miejsca, , których działanie może utrzymywać się od 6 do 9 miesięcy od zastosowania.